Gizlilik Sözleşmesi

Buyfly Turizm Seyahat Acentesi verilerin iletiminde 128 bit şifreleme algoritmasıyla birlikte bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası ve kurumsal güvenlik sağlayan EV sertifikasını kullanmaktadır. Kullanıcıların banka veya kredi kartı bilgileri sadece satın alma işlemi sırasında ya da ödeme kuruluşu tarafından kullanılır. Ayrıca bu bilgilerin kayıtları hiçbir şekilde veri tabanında tutulmaz.

Buyfly Turizm Seyahat Acentası kullanıcılarının bir sonraki alışverişlerini daha kolay bir şekilde tamamlayabilmesi için PCI DSS sertifikasına sahip olan kurumlar aracılığıyla kart bilgilerinin saklanacağı bir altyapı oluşturulmuştur. BDDK tarafından lisanslanan ve PCI DSS sertifikasına sahip olan Kart Saklama Hizmetleri ile birlikte banka ya da kredi kartı bilgileri Yetki ve Kimlik Doğrulama adımlarını daha kolay hale getirerek kullanıcılara kolay ve güvenli bir ödeme aracı kullanma imkânı tanımaktadır

buyandfly.com.tr” İşbu Gizlilik Sözleşmesi gereği iş ortakları ve hizmet sağlayıcılar dışında 3. Kişiler ile bilgileri paylaşmayacaktır. İdari ve adli işlemler amacı ile yürütülen soruşturmalarda talep edilen bilgileri paylaşılabilir.

“buyandfly.com.tr” kişisel bilgilerin korunması amacıyla web sitesini siber saldırılara karşı korumayı hedefler. Alınan önlemlere karşın saldırı sonucu bilgilerin 3. Kişilerin eline geçmesinde sorumlu tutulmaz.

Alınan hizmet karşılığında yapılan tüm ödemeler, 3D güvenlik ile direk olarak banka entegrasyonları ile sağlanmaktadır. Kart bilgileri görüntülenmez, saklanmaz ve 3. Şahıslar ile paylaşılmaz.

“buyandfly.com.tr”  uçak bileti almak için tahsilata aktarma modülü kullanarak bilgileriniz şifrelenerek SSL teknolojisi ile korumaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. SSL’den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL’i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. “buyandfly.com.tr” sitesine ucuz uçak bileti almak için girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve “buyandfly.com.tr” yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi, yaptığınız alışverişleri ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

info@buyandfly.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Buyfly Turizm Seyahat Acentası

Paşabey mahallesi Hayrat sokak Özdilek Apartmanı no:1/3 Merkez/Sivas


TELEFON ET
buyandfly.com.tr'deki deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni'ni inceleyebilirsiniz.
X