Hakkımızda

Buyfly Turizm Seyahat Acentası, Türsab 14295 belge numarası ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylı A grubu seyahat acentasıdır. Profesyonel ekip ile tüm rezervasyon, biletleme ve konaklama taleplerinizi doğru ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Hem web sitemiz üzerinden hem de 7/24 sizlere hizmet veren müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile işlemlerinizi güvenle sağlayabilirsiniz.

Hava yollarından tek tek size uygun olan uçuşları aramak yerine sitemiz üzerinden saniyeler içerisinde doğru uçuşu bulabilir ve biletinizi oluşturabilirsiniz. Biletleme sonrasında değişiklik, iptal, açığa alma, evcil hayvan taşıma ve ek hizmetler taleplerinizi 0850 242 25 42 destek hattımızı ücretsiz arayarak iletebilir ve beklemeden destek alabilirsiniz.

Yurt dışı seyahatlerinizde vize başvuru ve takibi için de yanınızdayız. Yolculuğunuzun başından itibaren  ulaşım, konaklama ve tüm danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilir, tatilinizi ve iş gezilerinizi keyifle sürdürebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak, öneri ve talepte bulunmak için info@buyandfly.com.tr e-posta adresimizle iletişime geçebilirsiniz.


TELEFON ET
buyandfly.com.tr'deki deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni'ni inceleyebilirsiniz.
X