Satış Sözleşmesi

Bu sözleşme Buyfly Turizm Seyahat Acentası tarafından hazırlanmıştır. Sözleşme kapsamı gereği buyandfly.com.tr aracılığı ile satın alınan biletlerde bilet ücreti açıkça belirtilir vergi ve hizmet bedelleri dahil olarak biletleme yapılmaktadır. “buyandfly.com.tr” yolculara kampanyalar, duyurular ve bilet bilgilerini iletmek için cep telefonu ve mail adreslerini kayıt altına almaktadır. Hizmet alan tüm müşteriler satış sözleşmesini kabul etmiş bulunmaktadır.

Hizmet alan yolcular kişisel verilen işlenmesi ve korunması kanuna bağlı olarak bilgilerin işlenmesi ve korunmasını kabul eder.

Yolcular çağrı merkezimizi arayarak vize ve ülkelere kabul şartları hakkında bilgi alabilir, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz aracılığı ile tüm seyahat işlemlerinde destek alabilir.

Bilet kuralları gereği tek seferde en fazla 9 yolcu için biletleme yapılabilmektedir. Daha fazla yolcu için biletleme yapılmak istendiğinde biletler arası sınıf farkı oluşabilir ve ücret değişebilmektedir. Uçuşa 48 saatten fazla var ise 9 yolcudan fazla yapılacak seyahatlerde, grup rezervasyonu için arayıp uygun fiyatlar ile biletleme sağlanabilmektedir.

  • Özel fiyatlarla satın alınan promosyon biletlerinde iptal, iade ve değişiklik işlemlerinin yapılması mümkün olmaz.
  • Bilet satın alma işlemleri sırasında tahsil edilen “Biletleme Hizmet Bedeli” iade edilmemektedir. İptal, iade ve değişiklik işlemleri sırasında yurtiçi biletler için Türk Lirası ile işlem yapılmakta olup, yurtdışı biletlerde ise Euro ile işlem sağlanmaktadır.
  • Havayolu firmalarının iptal, değişiklik ve iade konusunda farklı uygulamalar başlatması durumunda sitemiz üzerinden gerçekleştirilecek olan bu işlemlerde de yeni kurallar geçerli olacaktır.
  • İade işlemine izin verilen biletlerde iade, yalnızca biletin satın alım aşamasında kullanılan kredi kartına olacaktır.

info@buyandfly.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Buy and Fly Turizm Seyahat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

Paşabey mahallesi Hayrat sokak Özdilek Apartmanı no:1/3 Merkez/Sivas

 


TELEFON ET
buyandfly.com.tr'deki deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni'ni inceleyebilirsiniz.
X